KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475145

nr 1347 5145

Oidentifierad konstnär. Signerad, Nationalmuseum. Olja på duk, 35x103 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 14 september 2020
kl 18:57:33